Komfort bytu,
luxus bydlení v domě

Pokud vám ruch města přerostl přes hlavu, ale chcete zůstat v centru dění, nemusíte dělat kompromisy. Projekt Residence Zahradní město vyhoví vašim nárokům.

Kontaktujte nás
Komfort bytu, luxus bydlení v domě
Nadčasový design, který se vám přizpůsobí

Nadčasový design,
který se vám přizpůsobí

Architektura i design domů poskytují ve dvou patrech libovolné možnosti zařízení dle vašich představ a preferovaného stylu. Řešení půdorysu je navrženo tak, aby bylo možné využít každý centimetr čtverečný a přenechat celý prostor jen vám.

Aktuální nabídka

Nadprůměrný standard
a mimořádná kvalita

Od základu využívá každá nemovitost výhradně materiály s precizně zvolenými standardy a vyhoví tak i nejnáročnějším požadavkům. Nízkoenergetické stavby jsou pro nás samozřejmostí. Všechny domy Residence Zahradní město jsou navíc vybaveny nadstandardní tepelnou izolací.

Standardy projektu
Nadprůměrný standard a mimořádná kvalita
Prostor pro váš život

Prostor pro
váš život

Zahrady, které poskytnou dostatek prostoru, a zároveň takové, jejichž údržba nespolkne všechen váš volný čas. Díky tomu vám zahrada poskytne dokonalý prostor pro klidné trávení dní, třeba na lehátku, s grilem a přáteli.

Poznejte i okolí

Prosvětlené
interiéry

Velká okna vpouštějí do interiéru množství přirozeného světla. Pohled na přírodu a oblohu přímo z vašeho domova vytvoří každý den výjimečnou atmosféru. I přes panoramatické výhledy však budete mít doma vždy maximum soukromí.

Aktuální nabídka
Prosvětlené interiéry

Vizualizace projektu