Pohled na zasněžené Bučovice

Výhody města
s klidem venkova

Místo, kde má cenu žít

Nová residenční čtvrť se nachází jen 25 minut od Brna v jedinečné lokalitě města Bučovice. Bohatá občanská vybavenost poskytuje komfortní bydlení pro aktivní residenty, kteří vyhledávají poklidné prostředí. V okolí se nachází množství škol pro děti každého věku, výběr všech služeb, obchodů a bohaté možnosti plnohodnotného trávení volného času.

Kamkoliv pěšky nebo na kole

Lokalita nabízí idylku pomalého života. Pěší chůzí se za pár minut dostanete do lokálních restaurací s poctivou českou i světovou kuchyní. Přes víkendy se v městečku naskýtají možnosti vychutnat si přítomný okamžik. Třeba v originální kavárně na zámku nebo přímo v centru se skvělou skleničkou moravského vína.

Dynamický život v poklidné čtvrti

Rekreační i aktivní sportovci ocení množství příležitostí pro sporty všeho druhu: od tras pro poklidné procházky lesoparkem, ranní běhání či cyklistiku přes tenisové kurty až po nově otevřený plavecký bazén a vyhřívané koupaliště.

Vše v dosahu
několika minut

Residence Zahradní město Bučovice

Výjimečná
lokalita

Bučovice jsou příjemné město, které si zachovalo svoji idylickou poklidnou atmosféru. Plné vybavení všech služeb a obchodů dokonale doplňují možnosti sportu a trávení volného času.

Více informací